Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: None.
mn: Байхгүй.
