Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Role name
fa: نام نقش

en: Role
fa: نقش
