Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Role
ps: ونډه
