Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Role name
ru: Название роли

en: Security
ru: Безопасность

en: Role
ru: Роль

en: None.
ru: Нет.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
