Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: None.
sk: Žiadne.
