Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Role name
sl: Ime vloge

en: None.
sl: Brez.
