Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: None.
sq: Asnjë.
