Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Security
sv: Säkerhet

en: Role
sv: Roll

en: None.
sv: Ingen.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
