Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Role name
ta: பாத்திரப்பெயர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: None.
ta: இல்லை.
