Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Role name
th: ชื่อของระดับผู้ใช้

en: None.
th: ไม่มี
