Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Role name
tr: Rol adı

en: Security
tr: Güvenlik

en: Role
tr: Rol

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
