Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Role name
ug: ئەزالىق نامى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: None.
ug: يوق.
