Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Security
uk: Безпека

en: Role
uk: Роль

en: None.
uk: Ні.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
