Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
