Pubkey Encrypt (8.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Role name
vi: Tên vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: None.
vi: Không có.
