Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
