Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Owner
es: Propietario

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Last used
es: Último uso
