Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Last used
nl: Laatst gebruikt
