Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Last used
pt: Última utilização
