Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Authored on
ro: Scris pe
