Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Authored on
sk: Napísané dňa
