Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Owner
sv: Ägare

en: Authored on
sv: Författad
