Public Key Credential Source (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Owner
uk: Власник

en: Authored on
uk: Створено

en: Last used
uk: Останній раз використовували
