Public Key Credential Source (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en
