Public Key Credential Source (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Owner
de: Eigentümer

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Last used
de: Zuletzt verwendet
