Public Key Credential Source (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Owner
et: Omanik

en: Authored on
et: Loomise kuupäev
