Public Key Credential Source (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Owner
id: Pemilik

en: Authored on
id: Ditulis pada
