Public Key Credential Source (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Owner
it: Proprietario

en: Authored on
it: Creato il

en: Last used
it: Ultimo utilizzo
