Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Last used
cs: Naposledy použito
