Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
