Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Owner
eu: Jabea

en: Authored on
eu: Noiz egina:
