Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Owner
gl: Propietario

en: Authored on
gl: Creado en
