Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Last used
hu: Utoljára használt
