Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi
