Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
