Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data
