Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
