Public Key Credential Source (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Owner
tr: Sahibi

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih
