Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на
