Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས
