Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Owner
ca: Propietari

en: Authored on
ca: Elaborat el
