Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया
