Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Authored on
ka: დაიწერა
