Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Owner
oc: Proprietari

en: Authored on
oc: Redigit lo
