Public Key Credential Source (1.0.0-alpha5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
