Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
