Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Owner
ar: المالك

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم
