Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Owner
az: Sahib

en: Authored on
az: Müəllifi
