Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Owner
ja: 所有者

en: Authored on
ja: 投稿日時
