Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
